POSTEĽOVÉ ROŠTY

Nepolohovateľné, polohovateľné, či atypické? U nás nájdete posteľové rošty prispôsobené vašim potrebám.

Polohovateľné rošty

Rošty polohovateľné

Sú vyrobené v rôznych kombináciách polohovania. Postranice vonkajšieho rámu sú z vrstveného dreva z brezy, priečky sú z masívu (buk, breza, smrek). Výklopné rámy sú buď z vrstveného dreva, alebo z masívu. Ložná časť je vytvorená zo smrekových latiek pripevnených o bočnice výklopných rámov, alebo o postranice nosného rámu. Variantné vyhotovenie ložnej plochy je z predpätých brezových lamiel namiesto smrekových latiek.

Rošt rolovací

Rošty rolovacie nepolohovateľné

13-14 ks smrekových latiek 20x80 (18x80)  spojených textilnými popruhmi. Do postelí sa vkladajú na lišty namontované na postranice. Výška roštu cca 2cm. Sú vhodné pre všetky typy matracov

Rošt pevný

Rošty pevné nepolohovateľné

13 ks smrekových latiek 20x80 (18x80) pripevnených na nosné hranolky. V posteliach sú uložené na "L" kovaní (3x na každej postranici), alebo na nosných lištách. Výška roštu je cca 6cm. Rošty sa štandardne dodávajú v dvoch vyhotoveniach nosných hranolkov: masívne smrekové, alebo vrstvené drevo.

Naložené lamely

Rošty pevné nepolohovateľné v ráme - "naložené lamely"

V nosnom, hladko opracovanom smrekovom ráme je v púzdrach uložených 15-19 ks pružných predpätých lamiel, s možnosťou ich zosilnenia v bedrovej partii. Výška roštu je 4-5 cm. Rošt je vhodný pre matrace pružinové a z penových materiálov (aj sendvič). 

Zapustené lamely

Rošty pevné nepolohovateľné v ráme - "zapustené lamely"

Hranolky nosného rámu sú robustnejšie ako pri rošte s naloženými lamelami z dôvodu vyfrézovanej polodrážky, v ktorej sú  vložené lamelové púzdra. Počet pružných lamiel je 15-19 ks s možnosťou zosilnenia v namáhaných častiach. Výška roštu je 4-5 cm. Rošt je vhodný pre pružinové aj penové matrace.

Zosilnený rošt

Výroba roštov na zákazku "atypické riešenia"

Po dohode vieme vyrobiť a dodať rošty v zmysle potrieb a predstáv odberateľa. Na obrázku vľavo je zosilnený nepolohovateľný rošt so zapustenými lamelami.

Ponuka roštov